Zoeken

Kalender

December 2018
M D W D V Z Z
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Social Sharing

Bookmark and Share     

Sponsored Links

Wie is online?

We hebben 66 gasten en geen leden online

Agenda

December,
2018
December 2018
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 27 28 29 30 1 Saturday, 1 December 2018 2 Sunday, 2 December 2018
3 Monday, 3 December 2018 4 Tuesday, 4 December 2018 5 Wednesday, 5 December 2018 6 Thursday, 6 December 2018 7 Friday, 7 December 2018 8 Saturday, 8 December 2018 9 Sunday, 9 December 2018
10 Monday, 10 December 2018 11 Tuesday, 11 December 2018 12 Wednesday, 12 December 2018 13 Thursday, 13 December 2018 14 Friday, 14 December 2018 15 Saturday, 15 December 2018 16 Sunday, 16 December 2018
17 Monday, 17 December 2018 18 Tuesday, 18 December 2018 19 Wednesday, 19 December 2018 20 Thursday, 20 December 2018 21 Friday, 21 December 2018 22 Saturday, 22 December 2018 23 Sunday, 23 December 2018
24 Monday, 24 December 2018 25 Tuesday, 25 December 2018 26 Wednesday, 26 December 2018 27 Thursday, 27 December 2018 28 Friday, 28 December 2018 29 Saturday, 29 December 2018 30 Sunday, 30 December 2018
31 Monday, 31 December 2018 1 2 3 4 5 6

Hier vind je een overzicht van de maandelijkse bijeenkomsten die we organiseren op de Faculteit Vergelijkende Godsdienstwetenschappen.  Deze zijn in principe elke eerste zaterdagavond van de maand, behoudens uitzonderingen.  Enkele keren per jaar gaat er ook een seizoensgebonden ritueel vooraf.

Vier keer per jaar organiseren we een seizoensgebonden ritueel, dat de maandelijkse bijeenkomst van die maand voorafgaat. Deelname aan de rituelen is vrij voor iedereen en geheel gratis.

Hier vind je een overzicht van bijkomende activiteiten of speciale evenementen die we organiseren.  
Ook vind je hier de festivals en evenementen terug waarop je ons kan vinden met een info- & verkoopstand.

Toon evenementen van alle categorieën